Richelle Mead - Vampir Akademisi Serisi 5 - Ruh Bağı

'Kitap Özetleri' forumunda crazysweet tarafından 14 Haz 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Freesia

Freesia New Member

Banada öyle gelio. dimitriden emin değilim ama adrian kesinlikle başka birini bulucak rose da kendi yoluna devam edicek işte annesi gibi olucak bnce :help:

2. evil_girl

evil_girl New Member

evtt bncde ama bu kadınann herşey beklenir vallaha dimka ve tasha yaparsa varya çok kötü yaparmm onu:zuhaha:

3. berfu

berfu New Member

ya ama yazar her kitapta rose ve dimka dan bahsediyo bence sonunda mutlu son olur ya o kadar deill ya bu arada yazar gerçekten de mutlu son olmicanı mı söylemiş???

4. evil_girl

evil_girl New Member

rosea göre düşündüğünden dha mutlu bize göre mutszzz:eek:ff::eek:ff:

5. berfu

berfu New Member

ya ama rose 5 kitabın 5indede dimkaya olan aşkından ölüyodu nasıl olurda son kitapta bi anda başka biriyle daha mutlu olabilir??bu kadın gerçekten saçmalamaya müsait biri:kzgn:beni deli ediyorr:eek:ff::kzgn:

6. özlem coşkun

özlem coşkun New Member

6. kitapta işte lissa için iyilik ne yapcakmış ya bi de herşey değişti falan dio iyice kafaı bozdu bu kız bence sonu anna gibi olcek:D

7. Phoenix~

Phoenix~ New Member

umarım olmaz ama bu gidişle öle olucak galiba :S =(

8. evil_girl

evil_girl New Member

aynn benide deli ediyo:kzgn: tmm ii yazıo o na söz yok ama gittikçe saçmalamaya başlıyooo bunuyomu ne??:zuhaha:

Bencede anna gibi olcak ya da deli karp gibi strigoi olacak:zuhaha:

9. berfu

berfu New Member

RİCHELLE MEAD "İsim vermeyeceğim kitabımı okuyanlar heyecanlanmalı.Çok şaşıracakları şeyler olabilir.Şu anda üzerinde çalıştığım kitap serisinde ana karakterin başına gelmeyen kalmayacak çünkü kimi sevdiğinden son derece emin olsada vicdanının rahat ettiğinden o kadar emin değil.Ve anakaraktere aşık- anakaraktere aşık diyorum anakarakter ona aşık demiyorum yanlışlık olmamalı :)- olan kişi ve unutulmuş bir daha doğrusu bastırılmış bir karakter kahraman olacak.Üstelik kimse kitaptan ayrılmadan herkes mükemmel-ya da en azından o kadar sorunlu olmayan :)-bir aşk hayatına sahip olacak.Asla klişelerden olmadım ben klasik umutlu sonların aksine karakterlerin ümit ettiğinden daha iyi ama standartlara göre çok da mutu olmayan bir son hazırladım.Gerçek dünya budur insanlar her zaman tam anlamıyla mutlu değildir ve yaşanası gereken yaşanmıştır.Siz hiçbir şeyi değiştiremezsiniz." RİCHELLE MEAD "bence kadının dediğine göre kimse ölmeyecek ama rose ve dimkaya mutlu son yok diyoo benm anladgm bu kadar aptal kadn rose ve dimka mutlulugu kesinlikle hak ediyolar mall kitaplarından olmasa hayattaa sana katlanmazdm "

10. mysticfalls

mysticfalls New Member

bastırılmış kahraman eddie olabilrmi??

11. iltertugce

iltertugce New Member

eddie rosea aşık değil ki :eek:ff: değil dimi :D

12. evil_girl

evil_girl New Member

deil deilll hm zati o en yakınarkadaşnn (masın) sevgilisiyle çıkmazz diyooo :D

13. evil_girl

evil_girl New Member

bncede cnm yaaa aptall karııı :D

14. berfu

berfu New Member

ama eddi olabilir bence rose u sewio ama mason ın kız arkadaşı oldgu için çıkmyodu mason ın acısı geçince rose la çıkmaya başlayabilir bence eddie olabilir ama umarım film kitap gibi bitmezz sonu mutlu olur

15. evil_girl

evil_girl New Member

bnada eddie onu sevmez gbime geliyoooo:D yani hr zmn ddeim gibi bu kadına güvn olmazzzzz :D:D ama bnce eddie ve rose çk saçma olrrr :D

16. evil_girl

evil_girl New Member

hah hazr aklıma gelmişkn orda kahrmn olck dio eddie olsa bile mutlaka rose la çıkck diil yaaaa :D:D
    rose gne bi aptallık ypr başını derde skr eddie de onu kuratarr buda mutlu sn:):)
    da herkesnn mükemmel bi aşk hayatı olcak dio ya dimka cristianın teyzesi tasha ile olrsaaa :eek:ff::eek:ff: o zmn çk kkötü olr ve kdn mallını kanıtlamş olrrr:kzgn::kzgn:

17. asya

asya New Member

arkaaşlar bunu yeni gördüm burda
    bu fan yapımı :Frnds:
    Rose daha geberemez :zuhaha: :füü:

18. evil_girl

evil_girl New Member

bncede gebermez :zuhaha:
    ztn denese bile lissa gbi br arkın olunca nu prblmm:zuhaha:

19. Freesia

Freesia New Member

Banada Dimitri Tashayla olucak gibi gelio :'( adrianda başkasını bulur roseda kalcak ortada :sak sak: of ya bi takılmış gerçek hayatta mutlu sonlar olmaz diye :kzgn:

20. evil_girl

evil_girl New Member

onane ln gerçk hayattan offf:kzgn:
    insan vampir dampirlern olduğu ktp yazarken kitap ve grçk hayt arasındaki bağı kurmamalı:eek:ff::eek:ff:
    ama bzm sevgili yazarımz öylemi klişelerden olmuycm dio ama o klişeler ne kkdr para kazanıo haberi yk gerizekalnn:kzgn::kzgn::kzgn:
    bide şmdi tasha ve dimka yaparsa snr krizi geçircmmm:kzgn::kzgn:

Bu Sayfayı Paylaş