Richelle Mead - Vampir Akademisi Serisi 5 - Ruh Bağı

'Kitap Özetleri' forumunda crazysweet tarafından 14 Haz 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Freesia

Freesia New Member

Off evet ya bnde :kzgn: cddn vampr kitabıyla gerçek hayatı bağdaştırıo mantığa bak. :dil: valla ben bndan sonra yapıcağı hiç bişeye şaşırmicam:hih:

2. ıcee

ıcee New Member

kalanı nrdee çok m.edyoruum :))

3. crazysweet

crazysweet Member

4. evil_girl

evil_girl New Member

bnde şaşırmıcmmm:hih: ztn saçmalamakta altın madalya kazancaakkkk kadına bk yaaa:kzgn:

5. özlem coşkun

özlem coşkun New Member

arkadaşlar richelle türkiyeye gelmiş ama gazeteci fln alınmadığından dolayı açıklanmadı ama röportajda ne demiş:soruyu soran:Rose'un neden Türk oldugunu bütün fanla...rnz gbi ben de merak ediyorum.
    R: Ohh bu güzel bir soru. Imm Türkler bana açikçasi her zaman çekici gelmi$tir.(aslnda ba$ta dimyi türk yapmayi d$nm$) ama elbette ben de her yazar gbi ara$trdm. Türk kadini hep güclüdür. Ve güzeldir. Bilirsiniz efsane Türkler...
    soru soran: Bizi son kitapta ne gibi sürprizler bekliyor?
    R: Sanrm bunu bazi yerlerde açklam$tm. Ben hep farkli olmak istemi$imdir. Bilirsiniz gerçek hayat meselesi... I$ler kari$acak bazlari türk filmi gbi diyor.
    soru soran: Rose'la dimitri mutlu olacaklar mi?
    R: Evet olacaklar ama kmn kmle olacagi belli olmaz.. Kadroya yeni biri katılabilir

6. Freesia

Freesia New Member

Orjinal kapağına özenmişler heralde ama olmamış :D

Bencede :dil:

Bunun gerçek olduğundan eminmisin cnm :help::help: çünkü yazar blogunda türkiyeye geldiğine dair bişey yazmamış

7. özlem coşkun

özlem coşkun New Member

[/QUOTE]Bunun gerçek olduğundan eminmisin cnm :help::help: çünkü yazar blogunda türkiyeye geldiğine dair bişey yazmamış[/QUOTE]

evet bu gerçek zaten çok fazla kişiye haber verilmemiş mi face de gördüm bende kesinmiş:D:D dimitriyle rose mutlu ama bi karakter daa varmış
    :sak sak:

8. Sibel

Sibel New Member

Teşekkür ederim paylaşamın içini devamını heyecanla bekliyorum :)

9. Freesia

Freesia New Member

hmm spr o zaman :D

10. crazysweet

crazysweet Member

Orjinali güzel hani ama bu ne biliyim yapamamışlar:hih:

11. berfu

berfu New Member

ya bence yazar okurlar heycanlansın diye böyle söylüyor sonunda mutlu son olur bence kitaplkarını insanlar merakla beklesin diye harry potter dada öyle olmamışmydı rowling harry potter ı öldürücem demişti ama sonunda harrye mutlu sonn oldu bence dimka ve rose mutlu olcak birbirlerine dönerler:Frnds::sak sak:

12. berfu

berfu New Member

bu arada kan sözü hala çıkmadı mıı??haberm yok tatildymmm ya çıkmadysa ne zaman çıkck söyler misinz???

13. Freesia

Freesia New Member

ağustosun ilk haftası içinde çıkıcak inş :D

14. evil_girl

evil_girl New Member

:D
    aaa ama unutczz artk isimleri karakter katta kat deli etti bzii :D
    hm bncede türk kadınnı ve kızı hr zmn güzel ve güçlüdrrr:cool:

15. evil_girl

evil_girl New Member

ins. cnmmm :)

16. sorcha

sorcha New Member

Off ..ya neden dimitri ve rose açıkcası eğer adrian ve rose olacaksa lissa dimitriye eziyet olsun diye mi iyleştirdi? Sevmiyorum demekle bitmiyor bir insan o kadar bağlandıktan sonra bu kadar soğuyamaz ....

17. evil_girl

evil_girl New Member

bncde haklısnn yaa :eek:ff::eek:ff: ama bzm çatlak yzarı bilmiyo gbi konuştunnn :zuhaha:

18. berfu

berfu New Member

5. kitap 4 le birliktemi çıkck ya artemis çok yavaş yaaa meraktan balon gibi patlicam yaa hemen çıkarsın zaten bir kitabı bi çırpıda bitirym iki olursa daha ii olur en azından kafada soru işaretleri kalmaz bu arada bence de dimka boşuna mı iyileşti ya bence rose ve dimka yapıcak o kadar da deillllllll

19. Freesia

Freesia New Member

2011de VA'nın çizgi romanı çıkıyormuş :D Türkiye'ye gelir mi acaba
    Bu da çizgi romandan bir resim.
    Dimitri başta olmak üzere hepsi iğrenç :dil:

20. evil_girl

evil_girl New Member

evttt bncdeee:dil:
    yaa dimkayı kitapta çokkk yakışklııı:Lv::Lv: diye tanıtıyosnda çizgi romanda nie iğrenç yapıosnn:dil::dil:

Bu Sayfayı Paylaş