BD Harlequin Samantha Connolly - Bir Sanat Harikası

'E-Kitap' forumunda Ser_reS tarafından 11 Mar 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. aysekoc

aysekoc New Member

bence hemen okumaya başla ben daha 3-4 sayfa okudum okadar kıkırdamışımki eşim tuhaf tuhaf bakıyo:p komik bi kitapmış gerçekten serra-kafan kurtuldu canım atmıycam kitabı

2. BeyazInci

BeyazInci New Member

tesekkürler

3. medusa

medusa Active Member

emeginize saglik,tesekkürler

4. demsu

demsu Active Member

Arkadaşlar isteidiğiniz ve yaptıklarınız çok mantıklı emeğe saygı duymamız lazım çabalarınıza eniçten teşekkürlerimi sunuyorum

5. burak05

burak05 Well-Known Member

emeğiniz için teşekkürler

6. jaspe

jaspe Active Member

teşekkürler

7. spyder

spyder New Member

Elinize ve emeğinize sağlık.
    ne yazık ki emek vermeden iş yapanlar her yerde.sizin için nasıl uygunsa bizim içinde uygundur.

8. gamzeli01

gamzeli01 Active Member

teşekkür ederim.

9. azazel

azazel Active Member

tesekkurler

10. fetih

fetih New Member

Teşekkürler, emeğinize sağlık ve etiket meselesinde de çok haklısınız, emek verilen şeylere gereken saygı gösterilmeli

11. rüzgar

rüzgar Well-Known Member

çok çok teşekkürler

12. anonim

anonim E-kitap Müdavim

tesekkür

13. kahlan1299

kahlan1299 Well-Known Member

tesekkurler

14. Zelal

Zelal Well-Known Member

Teşekkürler.

15. avnon

avnon New Member

teşekkürler

16. ferda

ferda Well-Known Member

[quote bir konuya açıklık getirmek ıstıyorum arkadaşlar
    ceyti arkadaşımın kitapları için etıketten dolayı okunamıyor dıye ozelden mesajlar aldım
    o etıketlerı mecburen yapıyoruz kendını bılmez kı bız kım olduklarını gayet ıyı bılıyoruz ..
    burda paylasılan kitapların içerisinden isimlerimizi silip kendi taramaları ve kendi duzenlemelerı olarak gosterıyorlar..
    biz kitapların başka yerde paylaşılmasına karşı değiliz.
    öyle olsak herkesin rahatça ulasabildiği bir sitede kitapları açık link vermeyiz

bu yuzden arkadaşlar bdler artık etıketlı olucak sız rahat okuyun dıye 3 gündür kitaplarla ugrasıyorum
    etıketı nasıl göz yormıcak sekılde kıtaplara eklıyebılırım ve calanlar etıketı sılemesın dıye
    şimdi herkese keyifli okumalar:saygilar:

[/CENTER]
    [/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][/quote]

Emeğinize sağlık arkadaşlar.:gül: Her kitap için ayrı ayrı teşekkürler. Paylaşımlarınız için ne kadar teşekkür etsek az.
    Kitapları içinde etiketle okumak cidden zor oluyor ama madem emek hırsızlığı var buna katlanacağız. :Frnds:

Tekrar teşekkürler. Sevgiler.:)

17. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Kankalar yine is basinda sitede;bende ins. yarin yada ertesi gun gelicem siteye eskisi gibi;acigi kapatiriz canlarim:)

Calan caliyorda birde bunu yapan mudavim sitemizde ;o mudavimlik rutbesinide kirletiyor;Allah bu kisilere tez zamanda HAYA nasip etsin ins.

18. yameka

yameka Active Member

tesekkurler

19. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

emeğinize sağlık cnmm :Lv:
    insanlar nelere tenezzül ediyor, armut piş ağzıma düş modeline dönülmüş yazık, emek hırsızlığı maalesef her alanda...maalesef...

20. positif

positif Active Member

teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş