Samsung WF1800WSV Çamaşır Makinası

'Ürün İncelemesi' forumunda Pl1 tarafından 11 May 2013 tarihinde açılan konu

 1. Pl1

  Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

  [​IMG]
  Özellik
  LED Ekranı

  Standart Yıkama Döngüsü
  Normal mevcut
  Beyaz mevcut
  Yünlü
  Yatak Takımı
  Sıkma
  Durulama+Sıkma
  Hızlı Yıkama

  Özellikler
  Pure Cycle™ available
  Kapı Trimi
  Beyaz / gümüş
  LED Ekranı
  Beyaz Ekran Renkli
  Isıtıcı
  Power Foam™
  5 Sıcaklık Düzeyi
  İlave Sıcak / Soğuk
  Sıcak / Soğuk
  Ilık / Ilık
  Sıcak / Soğuk Sıcaklık Ayarı
  Soğuk / Soğuk
  3 Devir Hızı
  1 000 Yüksek Devir Hızı
  1 000 rpm Yüksek Devir Hızı
  800 rpm (Orta) Devir Hızı
  Düşük Devir Hızı
  Çocuk Kilidi
  Ön Yıkama
  İlave Durulama
  Fiziksel Özellikler
  600 x 600 x 850 Net boyut
  600x600x850 Net boyut
  69 kg Net Ağırlık

  Ürün ve Teknik Bilgiler
  8 kg Yıkama Kapasitesi
  Su Tüketimi: 56 Litre
  A+++

  Eco Bubble Nedir

  [​IMG]
  Samsung’un bu çamaşır makinesindeki yeniliği Eco Bubble Teknolojisi, yıkama performansında sınıfının en iyisidir. Deterjanı çözmek için hava ve su kullanan Eco Bubble teknolojisi çamaşırlarınızın tam anlamıyla temizlenmesi için eşit oranda 40 kat daha hızlı nüfuz etmesini ve emmesini sağlayacak şekilde güçlü temizleme köpüğü üretir. Ve Eco Bubble teknolojisi yaratıcılığının en iyi yanı %70’e varan enerji tasarrufu ile sıcak su gerektirmeyen süper performansıdır. Eco Bubble teknolojisi sayesinde gerçek bir eko temizlik elde edilir.

  [​IMG]
  Diamond Drum™ ile giysilerinizin yeni görüntüsünü koruyun

  Mükemmel bir temizlik elde etmek için en sevdiğiniz kıyafetlere zarar vermek zorunda kalmamalısınız. Bu nedenle Samsung WF1800WSV/YAH derin, elmas şeklindeki girintilerle kaplı tipik yıkama gövdesinin yerini alan eşsiz Diamond Drum TM teknolojisi özelliğine sahiptir. Bu devrim niteliğindeki özellik hassas ancak etkili yıkama için mükemmel ortamı yaratırken kıyafetlerinizin çıkıntılara takılmasını önler. Samsung WF1800WSV/YAH tarafından üretilen seçkin Diamond Drum™'a güvenin, giysileriniz en iyi şekliyle korunsun.

  [​IMG]
  Güç ve verim için seramik ısıtma

  Giysilerinizin modası gelip geçicidir, ama Samsung'un dayanıklı seramik ısıtıcısıyla, çamaşır makineniz yıllarca giysilerinizi yıkamaya devam edecektir. Seramik ısıtıcı daha fazla elektriğin absorbe edilmesine neden olan kalsiyum bileşiği oluşumunun önüne geçer. Ve bilinen ısıtıcılar, kalsiyum bileşiğini çözmek için özel deterjanlara ihtiyaç duyarlar. Ancak seramik ısıtıcılar hızlı ısıtma yetenekleriyle enerji kullanımını düşürerek gelecek elektrik faturalarınızdan tasarruf yapmanıza olanak sağlar.

  [​IMG]

  Kimyasallarla değil eko teknolojiyle temizlik

  Eko dostu Samsung Eco Drum Clean ile çamaşır makinenizin ömrünü arttırın ve ilk günkü gibi muhafaza edin. Tek bir düğmeye basarak, yüksek hız rpm ile birleşen ısı ve suyla (70ºC) ışıl ışıl bir son için deterjan kalıntısını, kiri ve makinenin iç yüzeyinde oluşan bakterinin neden olduğu kokuyu ortadan kaldırır ve özel çamaşır makine temizleyicisi ya da zarar verici kimyasallar kullanılmasına gerek duymaz.


  Makinayı eskisi bozulduğu için yeni aldım. Çok memnunum ve almayı düşünenlere tavsiye ederim...


  [ame]http://www.youtube.com/watch?v=G7mIahjBQio[/ame]

   

Bu Sayfayı Paylaş