BD Harlequin Sara Craven - Ç.Y. Forced To Marry Serisi 3 - Gönülsüz Gelin

'E-Kitap' forumunda clondike tarafından 19 Ara 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. pervino

pervino Active Member

Ahh, Marissa Ahh.. Kizim, hem aile sana sahip cikmis! Hem Ogullarina layik gormus! Hem Adam playboy ve milyarderrrr! Hemdeeeeeee, ital-yannn! Kizim sen dellendin miiii:zuhaha: Bu gonulsuz numaralarida neyin nesiii.. AAaaa iyiki adam italyan ve gururlu:kzgn::kzgn: bu isin pesini birakmiyor..:sak sak::sak sak: isin sonunu gormek icin sabirsizlaniyorum..

Sevgili clondike'cim :canim: elin kolun dert gormesin insallahhhhh:sak sak:
    sagol, varol:Frnds:

not: kitap calanlar icin soylucek bir laf bulamiyorum.. Malesef, laftan sozden anlamiyorlar:eek:ff: Emek veren arkadaslarimin hepsi etiketleri abartmakta sonuna kadar haklilar :saygilar:

2. s_line

s_line Active Member

poff, bütün feminist duygularımı kabartan bir bd erkeği daha:D inşallah dizlerinin üstünde süründüğünü görürüz kitabın ilerleyen kısımlarında:) cok teşekkürler clondike'm, emeklerine sağlık.. emek hırsızlarınaysa soylenecek pek bişey yok, başkasının emeğini çalıp bu şekilde kullanarak kendilerini rahat hissedebiliyorlarsa..

3. nur3890

nur3890 Active Member

tesekkurler

4. vişne bahçesi

vişne bahçesi Well-Known Member

teşekkürler clondike ellerine ve kesene saglık:)oley bir italyanım daha oldu bu kızda daha ne istiyor anlamadım :zuhaha:
    hiç anlamıyorum nedir bu taranmıs kitap asırma sacmalagını hayır tarayan emek veren insanın adı orda görünse nolcak
    birisi emek vermiş zaman ve para harcamız gözleri yorulmus hazırlamıs madem kitap paylasacaklar onlarda yapsın bunları yada izin istesinler gerci işin kolayı dururken zor geliyordur :kzgn:tarama yapan butun kuflu ailesi uyelerine cok tesekkürler bosverin siz onları taklitler ancak yansıma olarak kalırlar hepinize tekrar tekrar tesekkürler hepiniz çok kıymetlisiniz
    zaten marifet kitap paylasmakta degil aslında bu guzel ortamı yaratabilmekte hiçbir karşılık beklemeden paylasım yapabilmekte paylasım yaptım diye burnu bir karıs gezmemekte :canim:kitap bahane sohbet sahane bizim kuflumuzde:Lv:
    özür dilerim clondike gene cenem dustu benim :p

5. fanny52

fanny52 Member

teşekkürler

6. uykız

uykız Active Member

çok teşekkürler

7. msp1903

msp1903 Member

teşekkürler.

8. denkurt

denkurt Active Member

teşekkürler

9. eun sung

eun sung Well-Known Member

marisa ya simdiden acidim ama lorenzanin surundugunu gormek zevkli olacak ...bu arada istersen etiket doldur senin emegin olsunda sevgili clondike yeter bize hic bikmadan okur yorumlarimizida yapariz ...merak etme emegine paylasimci gonlune saglik...tesekkur ederim...

10. okyanusbodur

okyanusbodur New Member

teşekkürler

11. Elife Sahin

Elife Sahin Active Member

Tesekkurler

12. aysa

aysa Well-Known Member

E-Kitap: Clondike
    emeğine sağlık çok güzel bir kitaptır

13. zeren

zeren Member

sagolun

14. hutema

hutema New Member

Teşekkürler

15. ozlemye

ozlemye New Member

teşekkürler

16. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

tüm etiketler senin olsun sevgili modum.. biz öylede okuruz böylede ama kapaktaki etiketi unutması muhteşem bir olay taktir ettim valla kendilerini:zuhaha::zuhaha::zuhaha:

emeğine sağlık Clondike... bende acıdım valla kıza ama neyse sonu iyidir mutlaka idare etcez artıkın:zuhaha::zuhaha:

17. melisy

melisy Active Member

Teşekkürler

18. fallingman

fallingman Active Member

çok sağolun

19. mprace

mprace Active Member

Emeklerinize sağlık, paylaşım için teşekkürler..

20. regarega

regarega New Member

teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş