Şu Sıralar Okuduğunuz Bir Kitap Var Mı ?

'Kitap tanıtım' forumunda SeaBoy` tarafından 13 Mar 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. BlueDay

BlueDay New Member

V.C. Andersw'in çatı serisini okuyorum
    şimdiye kadar
    çatıdaki sırlar
    çatıdaki fısıltılar
    çatının karanlığını okudum elinizde serinin diğerleri varsa eklerseniz çok mutlu olurum.. kitapları ödünç aldım.. onun için eksikleride okumak istiyorum:füü:

2. rosado

rosado Active Member

Rachel Vincent serseriyi okudum ikinci kitap kaçak beklemede nedense bu günlerde karakterin birini severken başkalarıyla birlikte olmasına takmış durumdayım(marc'a acıdım ve sinirlendim amma gurursuz ve aşkından emin) bu yüzden kitabı okurken birazcık kudurdum bu ay 4 kitap aldım dönüşüm serisi serseri-kaçak ve Karen Chance Cassie Palmer Vampir Serisi karanlığa dokunmak-karanlığın gölgesi her iki seridede daldan dala atlıyorlar resmen bunlarda kendine saygımı yok yoksa benmi dar görüşlüyüm(kimsenin kimseye karışmama taraftarıyım herkes dilediği gibi yaşamalı her zaman böyle düşündüm) anlamıyorum birini aklımdan ve kalbimden silmeden başkasına bakmam ama okuduğum kitaplar iki haftadır bd'lerde dahil beni nirvanaya ulaştıracak sabrı göstermemi sağladılar bu yüzden kendimi tebrik ediyorum :))

3. sezqi

sezqi New Member

Vefa Enver-Bunu Sen İstedin..
    İkinci kez okuyorum.Ve Vefa Enver'ı bıkmadan tekrar tekrar okuyabilirim. :)

4. filik24

filik24 E-kitap Müdavim

David'i safier - aniden shakespeare

Komik bir kitap. Gunümüzde yaşayan umutsuz, ruh ikizini bulamamış, kendini beyenmeyen bir kadın gecmise gidiyor ve shakespeare in vücuduna giriyor. Sonra gelsin komik olaylar. Tavsiye ederim.

5. Tuana

Tuana <b>p!yaN!sSt</b>

bülbülü öldürmek:)
    Başları biraz sıkıcı olsa da güzel bi kiitap

6. yeler

yeler New Member

Rüzgarda Savrulan Küller - Kathleen E. Woodiwiss..yazarın diğer kitabı İHTİRAS ÇİÇEĞİ kadar güzel

7. cinbur

cinbur New Member

john verdon aklından bir sayı tut okudum. suzanne collins in gregor ve kan kehanetini okuyorum şimdi.

8. meleksi

meleksi Well-Known Member

julia quin - sonsuz sevgilerimle..çok güzel bir kitap bence..

9. Tuana

Tuana <b>p!yaN!sSt</b>

Korkma Ben Varım -Murat MENTEŞ

10. ekabir16

ekabir16 New Member

karen hawkinsin son kitabını okudum iyiydi ama o tür kitaplardan olan gelin gibi değildi
    rüzgarla savrulan külleri aldım onu okuyacağım
    birde kitabın adına taktım adı rüzgarda mı rüzgarla mı olması lazım

11. transpolo

transpolo Member

julıa Quınn sonsuz sevgilerimle ve en çok beni sev okudum yazarın kitapları süper

12. jewel

jewel Active Member

Teresa Medeıros Bazıları Ateşli Sever ,çok güzel bir kitap herkese tavsiye ederim

13. dolunay

dolunay Active Member

bu kitabı bende yeni bitirdim. eğlenceli ve güzel bir kitap.
    şimdi ise Irvin D. Yalom'un Güneşe Bakmak Ölümle Yüzleşmek kitabına başladım.
    psikolojik kitaplardan hoşlananlar için yazarın kitaplarını tavsiye ederim.

14. öözlem

öözlem New Member

sabrina jeffries in yatağımdaki serserisini okudum.fena değildi okunabilir.şimdi bende bazıları ateşli severe başladım.

15. dicleeee

dicleeee New Member

ya ben şuan zoraki koca şahane gelin 2 kitabını internet üzerinden okuyorum çok sevdim ama hergün bir bölüm veriyorlar onu e book olarak burada görme şansım var mı acaba e book lara baktım fakat bu kitabı göremedim yardımcı olursanız sevinirim :)

16. sezqi

sezqi New Member

Vanora Bennet-Unutulan Kraliçe..
    Tarih sevenler için -ki ben seviyorum- çok güzel bir kitap :)

17. vesta

vesta New Member

teşekkürler

18. bermer

bermer Well-Known Member

Omar Rivabella - Bir Kadının Ruhuna Ağıt.. çok zor okuması... Devam edemediğim anlarda kendime gelene kadar bekletiyorum. Sonuna ne zaman gelebileceğimi de bilmiyorum doğrusu :(

19. çitlenbikk

çitlenbikk Well-Known Member

Zülfü Livaneli'den serenat'ı okuyorum.

Dün Rüya,
    Yarın Hayaldir.
    Rüyayı Mutlu,
    Hayali Umutlu kılan bugündür...
    Öyleyse Bugüne iyi bakın...

20. SEMRAA

SEMRAA Well-Known Member

Bu Sayfayı Paylaş