Şu Sıralar Okuduğunuz Bir Kitap Var Mı ?

'Kitap tanıtım' forumunda SeaBoy` tarafından 13 Mar 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. SeaBoy`

SeaBoy` " ۱۹ ٦ط "

Elimizden kitap düşmesin. Bazen elimizi en sıkı kavrayan onlar olabiliyor.

Zülfü Livaneli - Serenad

2. rose1

rose1 New Member

nora roberts okuyorum ölümüne sadakat eve dallas romanı harika

çitlenbikk bunu beğendi.
  3. ezgezen

ezgezen Member

Lux serisi son kitabi Direnis i bitirdim, suan haylaz asilzadeyi okuyorum..biraz ondan, biraz bundan iyi geliyor ;)

çitlenbikk bunu beğendi.
  4. gizemecegül

gizemecegül New Member

mutluluğun acı gerçeklerini yen bitirdim
    şimdi Elif Şafak Fİl ve Adam ı okuyorum Mihriban Sultan Kanuni _Selim-Mimar Sinan yazılanların gerçeği anlatmadığını bilsen de kurgu güzel

Hacernur ve çitlenbikk bunu beğendi.
  5. samyeli90

samyeli90 Well-Known Member

FMArsal serisi yeni bitti şu an Janice Maynard - Gerçeğin Peşinde okuyoırum

çitlenbikk bunu beğendi.
  6. nicksiz

nicksiz Active Member

olivia cunning-çifte vuruş.çok anlamsız.duygudan yoksun,aşkı çok basitleştiren bir konusu var.hiç beğenmedim.kendisine saygısı olan hangi kadın böyle bir ilişkiyi kabul eder ki?

çitlenbikk bunu beğendi.
  7. nicksiz

nicksiz Active Member

hissiz-Müjde Albayrak : Bu kitap judith Mcnaught'ın sonsuza kadar adlı kitabından esinlenerek yazılmış.Ancak bu romanda erkeğin karakteri çok abartılmış.Sık sık da vurgulanmış.Romanın başında tanıtılan adamın kolay kolay yola gelmeyeceğini düşünürken,aa bir bakıyorsunuz kızla daha ilk karşılaşmasında hisleri değişmeye başlamış.Kız da o kadar masum ki(!) kapısı açıkken ya da bir holdingin ofisinde çok rahat hareketler yapabiliyor.Diyaloglar çok abartılı, çok Türk tarzında.Kısacası Judith'in kitabını tekrar tekrar okudum ve yine ara ara okuyacağım.Ama bunu bir daha okumam.

çitlenbikk bunu beğendi.
  8. nicksiz

nicksiz Active Member

Karen Rose-beni özledin mi? ilk sayfasından itibaren insanı kıskıvrak yakalayan bir kitap.Anlatım,kurgu harika.Ben gerilim sever biriyim.Ama roman içinde pek çok polisiye ayrıntı varsa sıkılırım.Bunda da ayrıntılar çoook fazlaydı.Yine de elimden bırakamadım.Yazar çok başarılı.Polisiye sevenler mutlaka okumalı.

çitlenbikk bunu beğendi.
  9. nicksiz

nicksiz Active Member

Amanda Scott-Yalan da olsa : Tarihi romanları çok severim.Ama bunu okurken çok sıkıldım.
    Bırakıp bırakıp arada beyaz dizi okuyor,tekrar buna dönüyorum.

çitlenbikk bunu beğendi.
  10. nicksiz

nicksiz Active Member

Brenda Joyce-Gönülçelen
    Çok beğendim.Dönemin karakterlerini,yaşantı tarzını,düşüncelerini yaşar gibi oldum.Maskeli balo ve bir avuç aşk'tan sonra yazarın en beğendiğim eseri bu oldu.Diğerlerini de severek okudum.Ama bu üçünün yeri ayrı.

çitlenbikk bunu beğendi.
  11. nicksiz

nicksiz Active Member

Karina Halle-günahlar ve iğneler adlı kitabı okuyorum.bitirince serinin ikinci kitabı zevk ve acıyı okumayı düşünüyorum.

12. KeepSake

KeepSake Member

Karina halle günahlar ve iğneler serinin ikinci kiyabıydı aslında :) keşke zevk ve acıyı ilk okusaydın. Ve Serinin 3. Kitabının çevirisi yok! Çok üzülüyorun :/

13. Dduygu

Dduygu New Member

Sineklerin Tanrısı :)

14. periza

periza Well-Known Member

kader gülümseyince kitabı" beyaz "ın kitaptan alıntısı:'KADER GÜLÜMSEYİNCE'' den başladım okumaya.....adı çekti beni.''Kader somurtmuş mu hep ''diye düşündüm.Harika bir kitaptı ilgililere duyrulur....
    18 inde hamile kalıp bebeğini evlatlık veren ama bunun için aile seçiminde ''varlık'' yerine ''mizah''anlayışı arayan Winnie ....hayatı kendi için çekilmez kılan büyükannesini dünyada kendisine ihtiyaç duyan tek insan olduğu için bakan Winnie....
    ....Sevgili eşini kaybedince acıyla başetmek yerine yüreğine buyur eden Aidan....ve sevgi dolu bir ortamda büyüttükleri evlatlık oğlu....
    Winnie bana çok güzel şeyler öğretti.....''Gün her zaman doğar.Ama doğan günü görmek için yataktan çıkıp perdeleri açman gerekir.''...........

çitlenbikk bunu beğendi.
  15. Hacernur

Hacernur Member

Ali Riza Bayzan
    Terapistin sufi olursa,isimli kitabi okuyorum

16. çitlenbikk

çitlenbikk Well-Known Member

Sarah Jıo - Mart Menekşeleri

periza bunu beğendi.
  17. periza

periza Well-Known Member

Barbara Cartland Aşk Güvercini çok maceralı çok heyecanlı veee romantik