üstteki üyeye iftira at!

'Forum Oyunları' forumunda Küflü Siyah tarafından 12 Tem 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. anonim

anonim E-kitap Müdavim

3 Ekim, Bati ve Dogu Almanya´nin birlesmesi, Deutsche Einheit diye kutlaniyor.. Tabii bizde olsa o bir günü cumaya katar, haftasonuyla birlestirir, , sonra hazir el degmisken hafta icini de karistirarak 10 gün falan tatil yapardik..Mis gibi olurdu. Ama burada bir gün maalesef..Bilemiyorlar iste adamlar anacim...

Gerci ögrencilerin yarin iki haftalik sonbahar tatilleri de basliyor ama bana bir yarari yok..ögrencilerle , colugu cocugu olanlar düsünsün.

Bermer..O makineyi buldum bulmasina da ancak yakin tarihler , ufak tefek asklar falan yani... 550-20(o da belki 20) ´yi ise gercekten de dinozor dönemine göndermek lazim..Hos dinozorlara yazik bir yerde.. Bakarsin T-Rex ile diplodocusu ileri demokrat yaparlar..

Bermer´in söööyle kalincana, kara kapli bir defteri varmis... O kara kapli deftere isminin yazilmasi öyle arzu edilen bir sey degilmis... Zira o deftere yazilan sahsiyetler arasindan, anonim ile birlikte icat etmek üzere olduklari zaman makinesiyle (Hos anonim´e göre zaman makinesi yerine galaksiler arasi bir uzay araci da is görürmüs ) ,ait olduklari caga göndereceklerini , bermer´in bizzat kendisi secmekteymis... Benden duymus olmayin ama herkes o defterin pesindeymis.

2. bermer

bermer Well-Known Member

Defterimin yerini merak edenlere tiyo; Atam'ı anmayı ve ziyaret etmeyi zül addedenlerin korkulu kabuslarında, olmayan vicdanlarında ve baktıkları her şeyde seks gören beyinlerinin ulaşamayacağı bir yerde... ;)

Anonim, Merkel'le birlikte çalışıyormuş, Alman çalışma takvimi nasıl Türk'leştirilir'in proje lideriymiş... Almanlar, bu olaya "Oh mein Gott" nidaları ile "Nein, kann es nicht funktionieren." ifadeleri ile redediyorlarmış. En merak edilen soru da "peki biz tatillerde ne yapacağız ?"'mış... Anonim sonraki çalışması da Almanlara "yata yata nasıl popo büyütülür"'ü öğretmek olacakmış..

Not: Kibar davrandım bir yerde farkındaysan... am sen yine o kısımda argo olarak oku içinden... böyle çok yumuşak oluyor o ifade... :D :D :D ;)

3. anonim

anonim E-kitap Müdavim

Farkettim :D

Gerci beyni iki bacaginin arasindaki , kiz cocuguyla erkek cocugunu yanyana gördügünde diken üstünde olup, 10 yasindaki cocuga tecavüz eden 90´lik sapigi serbest birakan, Türk haric herkese hak veren, demokrasiyi sadece arac olarak kullandiklarini coooook önce söylemis olduklari halde simdi süper,hiper demokrat pardon demoQrat kesilen zihniyetin Atam´in huzuruna cikmamalarini tercih ediyoruz..

Deniyorum bermer deniyorum...Ama her denemeden sonra "Was???" , "Wie????" demelerinden biktim yani... Ögrenemiyorlar iste.. Ne yapayim...
    Saka bir yana, "Popo (!) büyütmek" konusunda öylesine ustayiz ki, annem anlatmisti; özellikle buraya ilk gelen Türkler hastalik iznine cikmayi kendilerinde hak görürlermis..."yilda bir ay rapor almak hakkindir" dediklerini biliyorum. :zuhaha:

Bermer var ya bermer...Aslinda araba kullanmaktan cok korkarmis...siz bakmayin bize aksini anlatiyor ama... Otobanda 30 km ile falan gidermis..Onun pesine takilirlarsa islerine, okula vs. aksamdan önce varamayacaklarini bildikleri icin , bermer´in arabasina, kapaginin da yardimiyla bir alici taktirmislar...bermer direksiyona oturdugu anda , herkes ortadan kayboluyormus..

4. bermer

bermer Well-Known Member

Külliyen iftira !!! :zuhaha: :zuhaha: :zuhaha:

Anonim, yerel seçimlerde savaşma seviş partisi başkanlığına Küflü'den aday olacakmış... Bermer'i de uygulama sanatları bakanı yapacakmış... :zuhaha: :zuhaha:

Not: tek başına olmaz dedim, senin yerine kaleme gol attım... :D :D :D

5. anonim

anonim E-kitap Müdavim

:zuhaha:

ne yaptin sen bermer?? bu kadar cinsel kimligi oturmamis abazanin oldugu ülkede savasma sevis partisi kurulur mu?? o propaganda calismalarindan saglam cikamayiz biz.[​IMG]

Bermer´in SmaS Partisinden politikaya atilmayi planladigini duyan kapagi, mahallenin delikanlilarini toplayip ,propaganda gezilerinde bermer´in etrafina etten duvar ördürmeye karar vermis..."Yengeyi sahipsiz birakmayiz" diyen delikanlilarin sayisi cok oldugundan , birbirlerini taniyabilmek icin parola gelistirmeyi düsünüyorlarmis...Gerci bermer , "Size mi kaldi beni korumak üleyyyn?? Ben kendimi korurum." demekteymis ama eniste dinlememekteymis...Ha bu arada , bermer´i parti uygulama sorumlusu yapmaya kalktigi icin anonim ´e yönelik de bir takim planlari varmis enistenin...

Aghhhhh...Yaktin beni bermerrrr....

6. bermer

bermer Well-Known Member

Anonim'in babası kızına damat bakıyormuş, eğlenceli keyifli iyi niyetli güzel insanlar diye Trakyalı damat ararmış... Mesleği, parası mülkü önemli değil Anonim kızımın yüzünü hep güldürsünler bana yeter dermiş...

Anonim'e sormuş arkadaşları da, "kız sen diyorsun bu işe" diye ?

Anonim dile gelmiş, "Ben bilmem, Beybabam bilir..." :D :D

Şimdiden oğlu olan Trakyalı kaynana adaylarına, Bermer aracılığı ile haber uçmuş bile "olursa haneninizde bir Üsmencik, İbiş, Memiş haber verin, çaputunu bağlayacağımız tohuma kaçmadan bir kızımız var baş göz edilecek, tiz vakte görücüye gelin!":zuhaha: :zuhaha:

7. Begüş

Begüş New Member

o_O (yukaridakiler kadar başarılı olamam ama deneyeceğim :D)

Üstteki üye küflüyü sevmiyormus

8. bermer

bermer Well-Known Member

Cık cıks cıks.... Begüş... :D :D :D Begüüüşş... Begüüüşşş... tatlı güzel Beeegüşşşş.... :D İftira Kraliçesi'nin mekanına hoş geldin ! :cool:

Mağaramın, pardon sarayımın karanlık dehlizlerine, diğer Küflü Prensesleri uğramaz olmuştu...:cool: "yeni kan" pardon "yeni yüzleri" nasıl da kan havuzuma, ah yine pardon "düşler bahçeme" dahil etmek istediğimi ve senin gibi yeni ve narin çiçeklerin,:Lv: hoş kokusuyla eğlendiğimi ve kibar bir edayla, teker teker... her bir taç yaprağınla ilgileneceğimi ve bundan senin de çok hoşlanacağını söylemeliyim önce... ;) :füü::füü: :$ ;)
    ( kan kırmızı oje ile süslenmiş uzun cadı tırnakları ile Begüş'ün çenesini okşayan ve yanağına daireler çizen Bermer smileyi... :zuhaha: :zuhaha:)

Begüş, dans etmeyi çok severmiş, Samba favori dansıymış... Şu andaki hedefi 2014 Rio Karnavalına katılıp kazanmak ve Karnaval Balosunda ödülü almakmış... Ayrıca evde tek parçadan oluşan dans kostümünün dikişiyle ilgileniyormuş...
    Aramızda kalsın, kostümü Fransız danteliyle balık pullarının bileşiminden yapılmışmış.....:füü::füü:

9. Begüş

Begüş New Member

Hahhaa külliyen yalan :D :D amanın ben sizinle aşık atamam anladım ve şapka çıkardım yani:zuhaha: :saygilar: :saygilar:

Üstteki arkadaş bu oyunu hiç oynayamıyormuş laf aramızda replikleri hep çalıntıymış :p

10. bermer

bermer Well-Known Member

Begüş, tango iki kişiliktir.. :D :D ;)

Begüş diş fırçalamayı hiç sevmezmiş bu yüzden ağzı çok kokarmış...

11. Begüş

Begüş New Member

:D :D :D

Bermer hiç kitap okumaz, kitapları soba tutusturmak icin kullanırmış :p

12. bermer

bermer Well-Known Member

:D :D :D

Begüş, her gün kilolarca süt alır, çocuklar çok seviyor da, dermiş...

Aslında süt banyosu yaparmış... ;)

13. Begüş

Begüş New Member

:p kızım nihayet uyudu yatacagim ama gidemiyorum :D

bermer yemek yapmayı bilmiyormuş o yüzden hep patates kızartması ve yumurta pişirip duruyormuşş :D

14. bermer

bermer Well-Known Member

Biz seviyoruz ne var ki... :D :D

Begüş, kızını sütten kesip azıcık forma girince göğüs estetiği olmaya karar vermiş... yatmışken de azıcık göbekten, birazcık baldırdan, hafifçeçik gerdandan, çokçası popodan da aldıracakmış...

Kapağı şimdiden bizim hanım, reptifiye'ye girdi diyormuş... ;)

15. Begüş

Begüş New Member

Azıcık kilo alsam fena olmayacak aslında :D Sevgulüm beni böyle seviyor hem ;) :D

bermer bu aralar çocukları babasına bırakıp arkadaşlarıyla kız kıza tatile çıkmayı düşünüyormuş. Alemlere akıp dağıtacakmış 10 gün boyunca. Daha eğlenceli kısmını duymadınız :D bunu duyan aile efradı mutluluktan havalara uçmuş 10 gün kafa dinleyeceğiz diye. Parti davetiyesi yakında elinize ulasir :p :D

16. bermer

bermer Well-Known Member

Ah nerede, çocuklar doğdu doğalı ağız tadı ile sarhoş olamadım... Bir kadeh içip ikinciye dur diyorum...

Alemlere akıp stritiptiz bara gitmeyi isterim bak, bir de dansözlü bir programda paraları oraya buraya sıkıştırmayı ve azıcuk mıncıklamayı düşünebilirim... :D :D ;)

Azıcık da şu biscolata reklamlarının kamera arkasına takılıp manzara seyretmeyü isteyebilirüm, ay kız düşündürtme daha neler bulabilirim yapçek... :zuhaha: :zuhaha: yalnız benim gittiğim yere buradan çok kişi gelmez sankim, azıcık onlara edeplü tatil planları lazım... :zuhaha: :zuhaha: Sen gel ama, bak benimle ol, felekten geceler çalalım.. ;)

Begüş, çok gıdıklanırmış, bu yüzden refleks geliştirmiş...

Ne zaman kendine uzanan bir el görse ana avrat küfredermiş... Bu yüzden insanlarla çok ters durumlara düşmüş, bütün mahalleli bu durumdan yaka silkermiş... :D

17. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Üstteki üye hindistanda inek etini cızbız yapmışken yakalanmış ondan Türkiye'ye kaçmış ben öyle duydum

18. bermer

bermer Well-Known Member

:D :D :D Öylesine gezerken merak edip geldim, Allahım dolu dolu kahkahalar attım ya Allah'ta seni böyle güldürsün ve yüreğinden geçenler karşına gelsin... Oh ya sen çok yaşa Özgür!!! oy oyy....

Özgür, Uzakyol Kaptanı olma kararı almış, artık benim de her limanda bir sevgilim olsun, gönlüm doysun diyerek uzak denizlere doğru demir alacakmış. Kaptanlık brövesini almak için hazırlanıyormuş...

Denize açıldığında Küflü ile ilgilenemeyeceğinden siteyi gelene kadar "valla tıklama delisi yaparım, google da aranma şampiyonu yapacağım" gibi seçim vaatlerinde bulunarak kulis yapan Bermer'e ve "uğraşamam bu deliyle bir de sen ilgilen" diye Pl1'e bırakacakmış...

Çok gizli tanıdık kaynaklardan aldığımız bilgiye göre, Bermer bu olaya 70...80..90 oooh oh .. sitem de oldu..oldu da olduuuu diyen Romen ve Hint dansları eşliğinde karşılamış. Pl1 ise yaktın beni admin, çapan kayalıklara takılsın, buzdağlarının karşısında şemsiye ile kalasın türküsü çığırıyormuş... :zuhaha: :zuhaha:

19. meleksi

meleksi Well-Known Member

bermer hinççe öğrenicem diye türkçeyi unutmuş..kimse dediklerini anlamıyormuş..kapağı bu işe çok sevinmiş..:D

20. bermer

bermer Well-Known Member

Hımmm.. Bunu yapmayacaktın Meleksi !!! :zuhaha: :zuhaha:

Eveeet, şimdi açıklıyorum...Ele geçirdiğimiz çooook gizli doktor raporlarına göre Meleksi'nin beşizleri olacakmış, Adlarını da Sergei adín, Sergei dva, Sergei tri, Sergei çitı́ri, Sergei pyat’ koyacakmış... :zuhaha: :zuhaha

Bu Sayfayı Paylaş